naturally
young
Dabigs produkts

Dzintara līnija

Dzintara eliksīrs sejai - ādas jaunības un enerģijas avots

100% dabīgs bez ūdens fito produkts

Eliksīrs ar dzintara skābi regulē procesus, restaurē agrāk zudušās funkcijas šūnās, atjauno vītušos un atmirušos audos dzīvības procesus.

Amber for face -DB RESDzintars visefektīvāk darbojas tieši problēmu zonās. Veselām šūnām tā nav nepieciešama, bet skābe nekļūdīgi atrod slimo šūnu, iekļūst tajā un atveseļo.

Eliksīrs ir īpašs ar to, ka izmatoto dabīgo attīrīto dzintaru, kas satur arī sāļus, poliēteriskos savienojumus un daudzas citas vielas, kuras nepieciešamas, lai nodrošinātu tās spēcīgo dziedinošo un atjaunojošo darbību.

Sastāvā iekļauta dzintara eļļa; auksti spiestās eļlas: mandeļu, makadāmijas, vīnogu kauliņu; kā arī dabīgo augu ekstrakti: salvija, likopodijs, mežrozīte, kļinģerīte, kumelītes, dabīgas izcelsmes vitamīns E un sudrabegles sveķi.

 

 Nesatur: ūdeni; konservantus, emulgatorus, ķīmiskas krāsvielas un aromātus; dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas  un ĢMO

 

 

Lietošana: – lai eliksīrs labāk uzsūktos, jāsamitrina āda ar ūdeni, viegli jāiemasē pāris pilienu eliksīra, lietot no rīta un vakarā. Ikdienā eliksīru var lietot krēma vietā. Ziemā pasargā ādu no apsalšanas un vēja. Pirms dodaties ārpus mājas uzklāt eliksīru plānā kārtiņā uz sausas ādas. Taukainas ādas tipam: uzklājam vairāk ūdeni un mazāk produkta. Sausas ādas tipam: vairāk produkta un mazāk ūdens. Eliksīrs emulģē tieši uz ādas.

 

 

Ievērībai:

  • Dabīgs, 100% BIO SPA produkts sejai.

  • Eliksīra kompozīcijas izgatavošanai izmanto vienīgi aukstā spieduma eļļas, kā rezultātā saglabājas visas vērtīgās vielas, kas atrodas augos un eļļās.

  • Produktam piešķirta preču zīme DABĪGS PRODUKTS

  • Produkts piemērots visiem ādas tipiem. Ideāli piemērots ādas kopšanai veģetāriešiem un svaigēdājiem.

Iepakojums: 50 ml keramikas pudele (roku darbs).